REGULAMIN

Regulamin wynajmu apartamentu:

 1. okres wynajmu apartamentu wynosi min. 3 dni
 2. doba pobytowa trwa od 14:00 do 10:00 – miarę możliwości staramy się dostosować do potrzeb Najemcy; Okres rozliczeniowy wynajmu apartamentu wynosi dobę
 3. zakwaterowanie odbywa się na podstawie okazanego dokumentu tożsamości i podpisaniu kart meldunkowych;.
 4. w miarę możliwości uwzględniamy życzenie Najemcy o przedłużenie pobytu poza okres umówiony, o ile takie zgłoszenie nastąpi 2 dni przez końcem terminu najmu
 5. w apartamencie znajduje się bielizna pościelowa oraz ręczniki w ilości jedna zmiana na 1 tydzień;
 6. w przypadku wystąpienia szkody Najemca powinien zawiadomić o niej Wynajmującego niezwłocznie po jej stwierdzeniu; Najemca ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy lub winy osób go odwiedzających w okresie trwania umowy najmu.
 7. Wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Najemcy.
 8. Najemca nie może przekazywać ani udostępniać apartamentu osobom trzecim; apartament nie może być zamieszkany przez większą ilość osób, aniżeli zgłoszoną w rezerwacji.
 9. Osoby odwiedzające mogą przebywać w apartamencie od godziny 7.00 do godziny 22.00; cisza nocna obowiązuje od godziny 22.00 do godziny 7.00.
 10. Ze względu na bezpieczeństwo, zabronione jest używanie w apartamentach urządzeń elektrycznych nie stanowiących wyposażenia apartamentu.
 11. Wynajmujący ma prawo odmówić przyjęcia Najemcy, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin, wyrządził szkody na mieniu Wynajmującego lub zakłócił zasady dobrosąsiedzkiego współżycia

Zapraszamy do Zakopanego!!

Zakopane to urocze miejsce u podnóża Tatr, które warto odwiedzić w wolnym czasie. Miasto cechuje niepowtarzalny klimat stworzony przede wszystkim przez roztaczający się widok na góry oraz tętniące życiem Krupówki. Zakopane to centrum góralskiej kultury – pełne swojskich karczm i pubów oraz stoisk z regionalnymi wyrobami.

Zakopane to idealne miejsce na odpoczynek niezależnie od pory roku i aby pobyt w tym mieście uznać za udany proponujemy skorzystać z naszej oferty. Dysponujemy luksusowym apartamentem, w którym spędzić mogą Państwo swobodnie czas ciesząc się prywatnością i wygodą. Apartament położony jest blisko centrum (ok. 7 min. spacerem do Krupówek), a zarazem z dala od ulicznego zgiełku.

Copyright (c) 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Józef Para. Projekt: www.lucio.pl